درباره ما

گروه نرم افزای مکس آیتم با تمرکز بر برنامه نویسی و طراحی و تولید نرم افزارهای مالی و مدیریتی فعالیت خود را آغاز نموده است. تولید نرم افزارهای حسابداری مالی، انبار، حقوق و دستمزد، سیستم چک و نرم افزار فروش و ... حاصل فعالیت مستمر اعضای گروه بوده است. از سال 1387 با اخذ نمایندگی رسمی ثبت دامنه و میزبانی وب از شرکت معتبر بین المللی دایرکت آی و شرکت های دیگر اقدام به ارائه خدمات با کیفیت آنلاین در زمینه ثبت دامنه و میزبانی وب (HOSTING) و طراحی حرفه ای وب سایت نموده است.

گروه نرم افزاری مکس آیتم از سال 1389  جزو اولین سایت های ارائه کننده خدمات ثبت دامنه های فارسی در ایران بوده است. در این راستا دامنه ها به نام شخص حقیقی یا حقوقی ثبت شده و به دلیل دریافت نمایندگی رسمی  ثبت دامنه های فارسی از مشکل فیلترینگ سایت های ایرانی مصون می باشد.

هم اکنون این شرکت تاییدیه شرکت معظم Microsoftرا برای فعالیت خود دریافت نموده و Microsoftاطلاعات این شرکت را در وب سایت رسمی خود و در بخش معرفی شرکت های میزبانی وب درج نموده است.

اعطای نمایندگی در زمینه ثبت دامنه و میزبانی وب و دارا  بودن باشگاه نمایندگان از دیگر فعالیتهای گروه نرم افزاری مکس آیتم می باشد.

از جمله فعالیت های آتی مجموعه در بخش خدمات آنلاین اعطای کارت های اعتباری بین المللی، ارائه خدمات انتقال وجه و خرید و پرداخت برون مرزی می باشد. چه اینکه این خدمات در حال حاضر برای مشتریان موجود قابل انجام می باشد.

این گروه با ثبت شرکت بنام تحلیل گران امن پرداز نوین فعالیتهای خود را در قالب شرکت عرضه می دارد. امنیت بالا ، تحلیل های مستمر و احترام به حقوق مشتریان اولیت شعارهای این مجموعه می باشد.

جدیدترین مقالات

دلیل اهمیت باشگاه مشتریان برای برندها
تقریبا همه افرادی که به نوعی در کسب و کار فعالی...

قانون طلایی مشتری مداری
قانون طلایی مشتری مداری مي گويد: همیشه حق با مش...

ده اشتباه بزرگ در زمينه خدمت به مشتريان
در این مقاله ده راه ساده اما موثر را برای ده مش...

پنج نکته کلیدی در تهیه یک برنامه وفاداری موفق
 برنامه وفاداری را با برنامه فعلی بازا...

Copyright © 2008 - 2011 Hostitem.net. Powered by Maxitem.Com. All rights reserved.